Kurumsal

DORJE TEKSTİL TURIZM  SAN.TİC. LTD.ŞTİ

Tekstil sektörün de uzun yıllardır ürün imalatı ve  kumaş ihracatı yapmakta olup, yeni yerleşke merkezi İstanbul/ Güneşli da bulunan DORJE Tekstil tüm Türkiye de üretim yaptırmaktadır. Çalışılan müşteriler ile uzun yıllardır çalışmasının sırrını  kalite , sistematik ve güvene dayalı çalışma içerisinde olmasından kaynaklanmaktadır.

 

Dorje Tekstil olarak üretim,  ithalat ve ihracat’ın yanı sıra tekstil sektörüne kimlik kazandıran birimlerden olan, Planlama , Tedarik , Kesim, Dikim, ilik-düğme , Ütü ve paketleme birimlerine sahiptir. Burada Tekstil Hazır giyim sektöründe hızlı, kaliteli , hedeflenen ürün gamı, güvenilir  ve uygun fiyat politikasını izlemektedir. Bizimle çalışan markalar kalitemizin ve güvenin bir göstergesidir. Firmamız Avrupa nın birçok tanınmış markalarına tedarik yapmış olup , aynı hız ile devam etmektedir. Bizi burada güçlü ve dinamik tutan üretim ortaklarımızın kaliteli ve disiplinli çalışması sonucudur. Tüm üretim ortaklarımız  ile birbirlerine çözüm odaklı yaklaşan birimler olarak uyum ve ahenk içerisinde üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

 

 

ViZYONUMUZ;

  • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile
  • Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.

 

MİSYONUMUZ;

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
  • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,